METİTASYONUN İNSANIN YAŞAMINDAKİ ETKİLERİ.

Hem fiziksel hem de zihinsel huzuru ve sakinliği artırmaya yardımcı olur.

Hayatınızda köklü yenilenmeye yer açar.Meditasyon, psikolojik dengeyi geliştirir.

Stresi Yönetebilmenin Faydası

Stres ile Baş Etmenizi Sağlar Sosyal Hayatı hareketlendirir, Depresyonu ve Anksiyete’yi Şifalandırır,Yorgunluğu Giderir, İlişkilerinizi İyileştirir,Şefkat Duygusunu büyütür,An’da Yaşayabilme Yeteneği Kazandırır, Yaşam Amacınızı bulursunuz, Kan Basıncınızı Normale Döndürür, Odaklanmanızı Sağlar,Niyetlerinizi Güçlendirir, Hafızanızı Güçlendirir, Bakış Açınızı Genişletir, Beklenmedik Olaylar Karşısında Reaksiyonlarınızı Azaltır, Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir, Daha Sevgi Dolu İlişkiler Kurarsınız, Kalp Ritmini Düzenler, Duyusal Algı Yeteneğini Geliştirir,Yaratıcılığınızı Geliştirir, Metabolizmayı Hızlandırır, Zayıflatır, Sindirim Sistemini Düzenler, Kabızlığı Önler, Bağımlılıklardan arındırır, Mutluluk Halinizi Artırır, Canlılar ile Bağınızı Güçlendirir.

Duygusal Zekanızı Geliştirir mi?

Duygusal Zekanızı Geliştirir, Depresyonu Azaltır, Bilincinizi Yükseltir, Farkındalığınızı Artırır, Zihinsel Gücü Yükseltir.

Affetme Yeteği Kazandırır mı?

Affetme Yeteği Kazandırır, Gerçek Gücünüzü Keşfetmenizi sağlar, Metabolizmayı Hızlandırır, Fiziksel Aktiviteyi Artırır, Doğa İle Bağınızı Genişletir, Kuvvetlendirir, Çocuklarınızda Bağlar Kurmanıza Destek Verir, Kendinizi İfade Etme Yeteğinizi Geliştirir, Yardımsever Olursunuz.

Sağlık Açısından Etkileri Nelerdir?

Bağışıklık Sistemini Güçlendirir, Her Türlü Hastalık İle Savaşmanıza Büyük Destek Verir, Solunum Sistemini ve Kalp-Damar Sağlığını Dengeler, Rahatlatır, Evcil Hayvanlarınızla Bağınızı Güçlendirir,Kabızlığı Giderir, Tüm Sindirim Sistemi Organlarının Düzenli Çalışmasını Sağlar,Bedendeki Kas Gerginliğini düzeltir.

Ruhsal Etkisi Nelerdir?

Özgüveninizi Yükseltir, Beden, Zihin ve Ruhsal Dengenizi Kurar, İrade Gücünüzü Artırır, Sabırlı Olmanızı sağlar, Meditasyonun günlük yaşama etkileri saymakla bitmez.

Bir önceki yazımız olan Hayatınızı Sömüren ve Enerjinizi Tüketen 11 Kötü Alışkanlık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One thought on “METİTASYONUN İNSANIN YAŞAMINDAKİ ETKİLERİ.

  • Şubat 2, 2022 tarihinde, saat 9:37 pm
    Permalink

    Linkleri paylasima açarsanız seviniriz

    Yanıtla

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: