TERAZİ BURCU

2023’TE TERAZİ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2023 yılında TERAZİ Burcunu neler bekliyor?

Teraziler bu yıl bazı iyi fırsatlar yakalayacak ve onlardan yararlanmalılar. Ocak ayından itibaren Mayıs ayına dek aşk dolu bir süreçte olabilirsiniz. Sizi yenileyen, ufkunuzu genişleten, evliliğe doğru yol alacağınız özellikle farklı kültürden biri ile tanışacaksınız ve mevcut ilişkinizi hızla evliliğe ilerletebilirsiniz. Evliyseniz de, ilişki içindeyseniz de her şekilde bu yıl ikili ilişkiler aracılığıyla kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda şanslı ortaklıklar kurabilirsiniz. Devletle ilgili vergileri ödemede ihmalden kaçınmalısınız.

Sosyal çevrenizde sağlıksız bir ortam olacak, bu nedenle belirli kişilerle çalışmak sizin için zorlanacaksınız. Planlı, sorumluluk sahibi, adım adım ilerledikçe ve ürettikçe kazançlı çıkabilirsiniz. Bu süreçte size, bedeninize, ruhunuza iyi gelmeyen alışkanlıklarınızdan özgürleşmelisiniz. Dinlenmeye mutlaka zaman ayırmalısınız.

Bekarlar uygun evlilik kararı alabilirsiniz. Çiftler refah var. Harcamaların çoğu, ev veya ev ihtiyaçları için olacak. Harcamalarınızın farkında olun çünkü aşırısı zarar verecek. Bu yıl normal bir yıl olacak. İş yerindeki bazı sorunları çözmek için bir sorun giderici olabilirsiniz.

2023’te sizin için daha çok iş bekliyor. Birden fazla görevi tamamlamayı başarabilirsiniz. Samimi çabalarınız istenen sonuçları getirecek. İşinizi zamanında tamamlamaya çalışmalısınız. Bu yıl beslenmenize dikkat etmelisiniz. Kendinizi endişeli hissedebilirsiniz.

İletişim becerilerinize odaklanmalı ve onları geliştirmelisiniz. Sosyal çevreniz, ekip arkadaşlarınız aracılığıyla özgüveninizi, yaratıcılığınızı, kendinizi dış dünyada nasıl gösterdiğinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu süreçte aşk, evlilik konularında radikal adımlar atmamalısınız.

MUTLU YILLAR!..

Bir önceki yazımız olan KOÇ BURCU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: