MELEKLERİN İŞARETLERİ

Allah’ın bizlere uzanan sevgi dolu elleridir Melekler. Meleklerimiz bize karşımıza çıkardıkları tüylerle, metal paralarla, bulutlarla,  sayılarla mesajlar gönderirler. Kafanızda bir soru varsa, bir konuda endişeliyseniz, korktuğunuz bir şey varsa, karar veremediğiniz konu varsa, umutsuz bir anınızda Meleklerden yardım istediğinizde, sizin yanınızda olduğunu gösteren mesajlardır.

MELEK TÜYÜNÜN ANLAMI:

Bulduğun Melek tüyünü renginin ve büyüklüğünün yorumunu sadece kendin yapabilirsin. Gönderilen işaret sana ne hissettiriyorsa ne ifade ediyorsa sana gelen mesaj o yöndedir. Melek tüyü ile karşılaşınca sana verdiği mesaja kalbini açıp ve aldığın mesaj için  Meleklere Teşekkür Ederim demelisin. Melek tüyleri olduğunu nasıl anlarız?
Kuşların yoğun olmadığı açık yerlerde, kapalı yerlerde ortamlarda karşımıza çıkan tüyler mesaj içerir. Melekler zihnimizdeki rengin bizim için ne ifade ettiğini bilirler. Eğer bir işaret gönderilicekse o anda ihtiyacımız en özel mesajı vermek için işaret gönderirler. Meleklerden nasıl yardım isteriz?
Eğer her hangi bir konuda hangi Melekten nasıl yardım isteyeceğimizi bilmiyorsak. Baş Melek Mikail’den yardım isteriz.
” Allah’ımın izniyle  sevgili Baş Melek Mikail  ve Meleklerim(……) şu konuda lütfen bana yardım edin.” noktalı yere yardım istediğiniz konuyu net bir şekilde belirterek söylemelisiniz. O dilediğiniz  konuda evrene ve Baş Meleklere teşekkür edin.

MELEK İŞARETİ BOZUK PARA:

Hiç beklemediğin anda beklemediğin zaman yolda, arabada, otobüste, gemide, trende, ormanda, bahçede v.s yerlerde karşına bozuk metal para çıkıyorsa bilinki o Melek işareti olarak Bolluğu Bereketin sana geliyor ve geldiğini ifade eden Melek işaretidir. Bozuk para büyük yada küçük boy farketmez gördüğünüz zaman almalısınız. İster cüzdanınızda, kumbaranızda, evin bolluk bereket köşesi varsa orada bir kaç gün kalıcak şekilde koyabilirsiniz. Sonra alış veriş yaptığınız paraya katıp harcayabilirsiniz. Meleklere gönderdiği bolluk bereket işareti için sonsuz teşekkür etmeyi unutmayın.

MELEK İŞARETİ SAYILARI:

Melek sayıları kişinin arayarak bulacağı bir şey değil. Beklemediğin anda karşına çıkan sayılardır. Meleklerin en çok kullandığı mesaj gönderdiği karşımıza çıkardığı işarettir. Bir sayıyı sık sık görüyorsan Melekler o sayının anlamını taşıyan mesajı iletmektedir. Karşına çıkan sayı seni uyarmak içinde karşına çıkmış olabilir.

SAYILAR ve ANLAMLARI:

1.Düşüncelerine dikkat et. Olumlu kalmak için çaba sarfet.
2. Melekler yanında. Melekler yardıma hazır siz isteyin.
3. Aydınlanmış üstadlar, ruhsal rehberin seninle sana sevgilerini sunuyorlar.
4. Meleklerin hallediyor. İçini rahat tut. Düşündüğün işi Meleklerine bırak. Meleklerin yardıma hazır.
5. Doğru yoldasın, olumlu bir değişim yolundasın
6. Korkularını endişelerini Meleklere bırak, Allahın izniyle hallederler.
7. Bir mucize bekle, mucizeler gerçekleşiyor
8. Bereket sana geliyor. Hem maddi hem ailesel bolluğu temsil ediyor.
9. Hayatının amacı neyse onun üzerine çalış. İhtiyacın olan herşeye sahipsin.
0. Allah seni seviyor seni onaylıyor

Bir önceki yazımız olan ÜLKEMİZDEKİ DİNİ VE MİLLİ BAYRAMLARIMIZ; başlıklı makalemizde dini bayramlar, mill bayramlar ve milli hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: