HAYATINIZI GÜZELLEŞTİRECEK 70 OLUMLAMA!

Doğru olumlamaları kullanarak güne başlayın, iş hayatında, genel yaşamınızda ve daha fazlasında hayatınızı değiştirecek adımlar atın!Farkındamısınız düşünceleriniz günlük yaşamınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Kimbilir kaç kez kötü bir gece uykusundan sonra sabah uyandığınızda bugünün zor geçeceğini düşündünüz? Daha sonrasında, yataktan çıktığınız andan itibaren her şey ters gidiyor gibi mi göründü?

Belki çayı yaparken taşırdınız veya döktünüz, sonra da arabanın anahtarlarını bulamadınız. Trafiğe takıldınız ve işe geç kaldınız. Alışveriş yaparken cüzdanı evde bıraktığınızı fark ettiniz. O akşam eve geldiğinizde ise, gerçekten kötü bir gün geçirdiğinizi düşündünüz.

Şimdi, o sabah uyandığınızı ve kendinize; “Geç kalkmış olabilirim ama bunun günümü etkilemesine izin vermeyeceğim” dediğinizi hayal edin. Yatakta geriniyorsunuz, kalkıyorsunuz ve gününüze olumlu bir bilinçaltıyla devam ediyorsunuz. Peki, sizce böyle bir başlangıçla gününüz nasıl geçer?

Bir önceki yazımız olan Hayatınızı Sömüren ve Enerjinizi Tüketen 11 Kötü Alışkanlık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: