BAŞAK BURCU

2023’TE BAŞAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2023 Yılında BAŞAK Burcunu neler bekliyor?

Geçtiğimiz sene yeni ortaklıklar kurup çok çalıştığınız bir süreçteymişsiniz. Sağlık açısından da ciddi yorgunluklar yaşamışsınız. Bu sene çalışma ortamınınız ve sağlık koşullarınızdaki baskılar azalacak.

2023 yılında kendinizi daha güvende hissedeceğiniz, hayata daha keyifli yaklaşacağınız, keyifli tatiller yapacağınız etkilerde olacaksınız.
2023 yılında eğitim, hukuk, ticaret, yurt dışı faaliyetleri, yayıncılık konularında attığınız adımlarda destekleneceksiniz.
2023 yılında evli olanların evlilik içinde yeni sorumluluklar alması söz konusu olacak. Evlilik ve ilişkilerle ilgili net bir yola gireceksin.

Ocak ayından itibaren Mayıs ayına dek ruhsal dünyanızın derinleşeceği, sezgilerinizin artacağı, hayatınızda size iyi gelmeyen her şeyi görerek kolaylıkla arınabileceğiniz bir döngüde olacaksınız. Bu süreçte hayatınızdaki alma verme dengesini kuracaksınız, alacaklarınız, krediler veya borçlarınızı ödemek, toplu kazançlar, yatırımlar ve eş kazançları konusunda daha şanslı etkilerde olabilirsiniz.
Özgüveniniz, yaratıcılığınız, kendinizi ortaya koyma şeklinizle ilgili bilinçaltınızdaki blokajlarla yüzleşebilirsiniz. Aynı zamanda yükselen ilham enerjinizle sanatsal çalışmalar yapmak iyi gelecektir. Bu dönemde aşk ve evliliğe dair radikal kararlar almamalısınız.
2023 Başaklar için iyi bir yıl olacak. Her şeyde özel olmaya çalışın. İkiyüzlü insanlardan ve düşüncelerden kaçınmaya özen gösterin. Faaliyetlerinizi verimli bir şekilde gerçekleştirin. Ödevlerinizi zamanında tamamladığınız için övgü kazanabilirsiniz.

Artık ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Harcamalarınızı azaltmaya çalışın. Bu, akrabalarla bir araya gelmek için uygun bir zaman olacak. Sağlığınız önemli bir sorun teşkil etmeyecek.

Maddi durumunuz konusunda çok dikkatli olmalısınız.

Bu yıl, kariyeriniz için normal bir zaman. İşlerinizle ilgili çıkan sorunlarla ilgili yardım alacaksınız. Üstlerinizle ve iş arkadaşlarınızla tartışmalardan kaçınmaya çalışın. Hatalara yer açmadan işinizi bitirin. İşle ilgili faaliyetler sorunsuz bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Sağlığınızı korumak için her zamanki diyetinizi takip edebilirsiniz. İletişim becerileriniz ile ilgili büyük bir gelişme olacak. Kültürel faaliyetlerde gösterdiğiniz iyi performansla tanınabilirsiniz.

MUTLU YILLAR!..

Bir önceki yazımız olan KOÇ BURCU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: