BALIK BURCU

2023’TE BALIK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2023 yılında BALIK Burcunu neler bekliyor?

Ocak ayından itibaren Mayıs ayına dek kendinizi daha özgüvenli hissettiğiniz, değerler oluşturduğunuz, üretken olduğunuz, bolluk bereketle dolacağınız bir süreçte olacaksınız. Bu süreçte risk aldıkça, kendinize güvendikçe kazançlarınızı beklenmedik biçimde çoğaltabilirsiniz.

2023 yılında iletişiminizde çok aktif olabilirsiniz. İletişim becerileriniz sayesinde profesyonel fırsatlar kapınızı çalabilir. Zihinsel bocalama, projelerinizi tamamlamanızı engelleyebilir. Başarı için işinizde tutarlılığı koruyun. Ailenizle birlikte zihinsel huzuru aramak için bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki bazı önemli kişilerle arkadaş olabilirsiniz. Ev işlerinizi bitirmek için büyük çaba sarf etmeniz gerekebilir. Hayatınızda gerçekçi dengeler kurdukça, amaçlarınızı anlamaya gönüllü oldukça, sabırla yolunuzu açabilirsiniz. Daha iyi odaklanmak için meditasyon yapın. Dürtüsel eğilimleriniz para kaybına neden olabilir. Bazen işinizi yaparken kendinize olan güveniniz azalabilir.

Bu süreçte zihninize yatırım yapmak, kendinizi geliştirmek, anlam arayışında kaybolmamak, yaşamı daha basit ele alabilmek size kazandıracak olandır. Evinizi veya aracınızı onarmak için para harcamanız gerekebilir. Arkadaşlar size finansal destek verebilir.

Bu yıl, işteki çabalarınız normal olabilir. Üstlerinizle iletişiminiz iyi olmayabilir. İş sizi çok meşgul edebilir. Yeni projeler üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. İş yerinde oldukça başarılı olabilecek bazı yenilikçi fikirleriniz olabilir.

Merkezi sinir sistemine dikkat ediniz. Fazla çalışma nedeniyle, öğünleri zamanında almak zor olabilir. Mevsimsel değişikliklerin sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Düzenli egzersizler yapın ve doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin.

MUTLU YILLAR!..

Bir önceki yazımız olan KOÇ BURCU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: