OĞLAK BURCU

2023’TE OĞLAK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2023 yılında OĞLAK Burcunu neler bekliyor?

Ocak ayından itibaren Mayıs ayına dek iç huzurunuzun yükselecek, kendinizi yaşam alanlarınızda mutlu ve keyifli hissettiğiniz, aile ve evinize dair şanslı gelişmeler yaşayacağınız etkilerde olacaksınız. Nitelikleriniz başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bazı insanların sahte taahhütlerinden sakının.

2023’te mal mülk alımları yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu, onlarla olan bağınızı güçlendirmeye yardımcı olacak. Ailenizle uzun bir yolculuk için planlar yapabilirsiniz. Bu, yatırım yapmak için iyi bir yıl. Mayıs ayından itibaren 2024 yılının ilk yarısına dek özgüveniniz artacaktır.

Bu dönemde sizi yükselten, besleyen, size güven veren bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkinizde daha güven dolu bir sürece gireceksiniz. Bu süreçte sanatsal yetenekleriniz yükselirken, hobilerinizden daha çok kazanç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda eğer istiyorsanız çocuk sahibi olabilir veya çocuğunuzun geleceği ile ilgili güzel kararlar alabilirsiniz.

Bekar Oğlaklar bu yıl gerçek aşkı bulacak. Evlilik teklifleri meyve verebilir ve bekarlar için evlilik çanları çalabilir. İlişkinizde kibar olmaya çalışın, aksi takdirde istenmeyen sorunlara yol açabilir. Çiftler iyi vakit geçirebilir. Partnerinizin gereksinimlerine çok dikkat edeceksiniz.

Arkadaşlar size maddi olarak destek olabilir. Arkadaşlarınızın sizden uzun zaman önce ödünç aldığı parayı geri alabilirsiniz. Meslektaşlarınızla hoş olmayan tartışmalar yapabilirsiniz uzak durun. Bazı rahatsız edici düşünceler nedeniyle işinize odaklanmak zor olabilir. Gerekirse, görevlerinizi tamamlamak için fazla mesai yapın. Değerinizi kanıtlamanıza yardımcı olacak bazı fırsatlar elde edebilirsiniz. İşyerinde küçük şeyler için uçmayın, aksi takdirde sizin için sorun yaratabilir.

Bu yıl sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor, çünkü sindiriminiz zayıf olabilir. Sağlıklı olmak istiyorsanız düzenli olarak egzersiz yapmalısınız. Diyetinizde dikkatli olun. Bu süreçte hızlı evlilik kararı alabilir, daha geniş bir eve veya yurt dışına taşınabilir, ev alım satımı yapabilirsiniz.

MUTLU YILLAR!..

Bir önceki yazımız olan KOÇ BURCU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: