KOVA BURCU

2023’TE KOVA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2023 yılında KOVA Burcunu neler bekliyor?

Ocak ayından itibaren Mayıs ayına dek hayata bakış açınızı yenileyeceksiniz. Alacağınız haberler, eğitimler, görüşmeler, sosyal medya, reklam, ticaret, seyahatler ve gireceğiniz sınavlar bu dönemde size şans getirecektir. Büyük beceri gerektiren işleri üstlenme yeteneğiniz var. Adalete inanıyorsunuz ve bu kalite uzun vadede sizi iyi durumda tutabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlar, iyi çalışmanızın ödülü olarak size bazı avantajlar sunabilir. İnsanlar görüş ve fikirlerinize değer verebilir. Halka açık ilişkileriniz söz konusu olduğunda iyi şanslar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda kardeşleriniz, öğretmenleriniz ve yakın çevrenizle ilişkileriniz bu süreçte çok keyifli hale gelecektir.

Mayıs ayından itibaren köklenmiş hissedebilirsiniz. Bu dönem evlilik hayatınız için uygun olabilir. Çiftler arasında ufak tefek tartışmalar olabilir, ancak birbirinize güvenirseniz ve düzgün bir şekilde iletişim kurarsanız bunlar çözülecektir. Aşıklar, sevdikleriyle romantik bir zaman geçirebilirler. Bazı iyi teklifler alabilirsiniz ve bunlardan birini seçerek bir düğün yapabilirsiniz. Ancak ilerlemeden önce ittifakı düzgün bir şekilde kontrol ettiğinizden emin olun.

Evinizde, yaşam alanınızda, ailenizin yanında olmak size çok huzurlu, güvenli ve keyifli gelebilir. Aileniz, ev ve toprak alım satımı, taşınma, evlilik gibi konularda şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabırlı, üretken ve disiplinli oldukça güzel birikimler yapabilirsiniz.

2023 sizin için 2022’den daha iyi bir yıl olabilir. Mesleki gelişim için bazı kariyer seçimleri yapabilirsiniz. İş taahhütlerinizi yerine getirmeye çalışın. İstikrarlı büyümenin sizi mutlu etmesi muhtemeldir. Aile üyeleriniz sizinle olan bağlarını besleyebilir. Araç satın alma isteyebilirsiniz. Sizden borç para alan kişilerin şimdi geri verebilir.

Mesleğinizde önemli kararlar almak için iyi bir zaman. Ayrıca üstlerle iyi iletişim kurabileceksiniz.

MUTLU YILLAR!..

Bir önceki yazımız olan KOÇ BURCU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: