BOĞA BURCU

2023’TE BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2023 Yılında BOĞA Burcunu neler bekliyor?

Geçmiş yıllar da yaşadıklarınızı anlamlandırmak için bir dinlenme sürecinde olabilirsiniz.
Bu yıl tutulmalarla ilgili yaşadıklarınızın önemli hak edişlerini almaya başlayacak, yılın en şanslısı olacak, ön plana çıkacaksınız. Sağlık, ilişkiler, mali konular anlamında kendinizi güvende hissedecek, yetenekleriniz ve kimliğinizle parlayacaksınız. Tutulmaların getirdiği açılımlar tüm güzelliklere kavuşacaksınız. O nedenle mutlaka yeni adımlar atmalısınız.
Tutulmalar sizi Evlilik ve ilişkilerinizi daha sağlıklı hale getirecek.
Aşk, evlilik, aile ve evinize dair radikal kararlar almamalısınız. Bu süreçte özgüveninize dair blokajlar varsa şifalanmak üzere açığa çıkabilir.

2023’ün hemen başından itibaren kendinizi çok enerjik hissediyor olabilirsiniz ve bu da işinizi tamamlamanıza yardımcı olabilir. İşinizin kalitesi, itibarınız için harikalar yaratabilecek kadar yüksek olabilir. İletişim becerileriniz de işte yardımcı olabilir.

2023 yılı kararlı aşıklar için iyi bir yıl olabilir. Partnerinizle duygularınızı açıkça paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir yıl olacak. Daha temiz ve şeffaf bir yaklaşımda olacaksınız. Kazancınız ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetebilir. Gereksiz harcamaları azaltmaya çalışın.

Pek çok isteğinizin gerçekleşeceği bir yıl.

Rekabetçi sınavlarda başarılı olabilirsiniz ve bu kendinize olan güveninizi artıracaktır. Üstlerinizle olumsuz yönde etkileyebilecek bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz dikkatli olunuz.

MUTLU YILLAR!..

Bir önceki yazımız olan KOÇ BURCU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: