ASLAN BURCU

2023’TE ASLAN BURCUNU NELER BEKLİYOR?

2023 Yılında ASLAN Burcunu neler bekliyor?

Geçen sene çok yorulmuşsunuz. Gerek evlilik hayatı gerek aile konuları derken fazlasıyla yıprandınız ve denge kurmakta zorlanmışsınız.

Ocak ayından itibaren Mayıs ayına dek sınırlarınızı aşacağınız, özgürleşeceğiniz, gezeceğiniz, öğreneceğiniz, neşeli, pozitif, hayat dolu bir döngüde olacaksınız. Bu süreçte eğitim, yabancı dil, seyahat, yurt dışı bağlantıları, hukuk, yayıncılık, ticaret konularında çok şanslı olabilirsiniz. Tanıdığınız yeni insanlar aracılığıyla ufkunuzu genişletebilirsiniz. İlahi adalet döngüsü size güzel hediyeler getirirken, rüyalarınız ve sezgileriniz size yol gösterecek.
Kariyer alanınızda terfiler alacaksınız, ruhunuza iyi gelen yeni işlere başlayabilirsiniz.
Bu süreçte hayatınızdaki alma verme dengesi, mali konular, ödemeler, eş kazancı, nafaka, toplu kazançlara dair yeni bir düzenleme sürecine girebilirsiniz. Yatırımlarla istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. İlerlemenize engel olan korku ve kaygıları fark ederek onlardan arının, bolluk bereketinizi çoğaltacaksınız.
Özellikle yurtdışı bağlantılı işler, akademik konular, hukuksal alandan size destek verecek bazı faktörler olacak.
Miraslı veya, nafaka, maaş, eşinizin gelirleri alanından artacağı ve yeni sorumluluklar alacaksınız.
Bu sizin için harika bir yıl olacak. Becerileriniz, kariyerinizde tanınma kazanmanıza yardımcı olacak. Mesleki hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aile içinde kutlamalar olacak. Sevdiğinizle bir seyahate çıkıp romantik anların tadını çıkaracaksınız. Bu yıl yanlış anlamaları çözebileceksiniz. Sosyal hizmet yaparak içsel tatmin kazanabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmeye karar verebilirsiniz. Sağlığın iyi olması muhtemeldir.

Evlilik iyi dileklerinizin onayı ile nişanlanabilirsiniz. Çiftlerin iyi bir hayatı olacak. Herhangi bir hata yaparsanız, ego yapmayın ve partnerinizden af ​​dileyin.

Bu yıl, para akışı iyi bir gelişme görecek. Masraflar kontrol altında olacak. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli para akışı olacak. Manevi faaliyetlere ve kutsal yerlere yapılan ziyaretlerine para harcanabilirsiniz. İhtiyacı olan akrabalarınıza borç para verebilirsiniz.

Görevlerinizde başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. İşle ilgili seyahat mümkündür. İş yerinizdeki yaşlılarınızdan destek alabilirsiniz. Son teslim tarihlerini karşılamakta zorluk çekmeyebilirsiniz. Üstler çalışmanızı takdir edebilirsiniz. İletişiminizin şeffaf olursanız kazanacaksınız. Arkadaşlarınız için bazı sorunları giderebilirsiniz.

MUTLU YILLAR!..

Bir önceki yazımız olan KOÇ BURCU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazımızı Faydalı Buldunuz mu?

error

Bu Bloğu Beyendiniz mi? Şimdi Paylaşın :)

WhatsApp
Instagram
Follow by Email
YouTube
YouTube
RSS
Telegram
%d blogcu bunu beğendi: